O webu

Začalo to návštěvami stále oblíbenějších barber shopů někdy v roce 2016. Fascinovalo mě, co se mnou uměl udělat dobrý barber a jaký pocit sebevědomí mi můj zevnějšek po jeho návštěvě dodával. A protože to lezlo trochu do peněz, začal jsem se zajímat o techniky holení, pomůcky a především pánskou kosmetiku, kterou barbers používají. No a proč to všechno rovnou neprodávat? 


V roce 2018 jsem založil e-shop Lev Salónů zaměřený na výše uvedené. Shromáždil jsem portfolio ozkoušených a osvědčených produktů a dál jsem se v tomhle oboru neustále do-vzdělával. Bylo mi to ale málo a začal jsem se zajímat i o netradiční (až extravagantní) módní doplňky. A tak přišly původní vázací ale i dřevěné motýlky, manžetové knoflíčky, ozdoby do klopy, askoty a mnohé další. 


Nosit takové doplňky je ovšem závazek sobě sama nastudovat módní regule, zvyklosti i nejnovější „potrhlé“ trendy a otestovat je na nejbližším subjektu – na sobě. Přečetl jsem spousty článků o stylech, trendech, módních společnostech, látkách i dalších materiálech. Některé mi mojí cestu potvrdily a jiné zcela vyvrátily tak, že jsem se cítil jako módní zvrhlík. 


To vše mě dovedlo sem – k psaní tohoto blogu, kde můžu svobodně říct, jak to cítím já. Co bych si oblékl, jakou použil kosmetiku, jak bych se rozhodl při jakékoliv volbě „buď a nebo“.

Váš Lev Salónů

Jáchym Pešek